Apie mus

Esame didžiausia IT paslaugų įmonė Šiaurės Europoje bei viena didžiausių – Baltijos šalyse. Dirbame su privataus ir viešojo sektoriaus klientais. Įkurta 1968 metais Suomijoje, šiandien „Tieto“ veikia daugiau nei 20 šalių, o mūsų pardavimai siekia 1,5 milijardo eurų. Mūsų komandoje dirba apie 13 000 specialistų, iš jų 130 – „Tieto Lietuva“.

Lietuvoje „Tieto“ veikia nuo 1999 metų. Daugiausiai dirbame su finansinių paslaugų, energetikos įmonėmis, viešojo sektoriaus institucijomis, o didžiausią patirtį esame sukaupę telekomunikacijų sektoriuje.

Ką mes siūlome?

Teikiame pažangius sprendimus ir paslaugas, apimančius visą IT sprendimo ciklą, nuo konsultacijų ir naujų IT sprendimų kūrimo bei integravimo iki jau įdiegtų sprendimų plėtojimo.

Sistemų valdymo paslaugos apima veikiančių sistemų priežiūrą, tobulinimą ir plėtrą pagal ilgalaikę sutartį.

IT ir komunikacijų infrastruktūros paslaugos užtikrina nenutrūkstamą ir sklandų klientų sistemų funkcionavimą – 24/7.

Mobilieji sprendimai apima ne tik mobiliųjų aplikacijų kūrimą, bet ir jų integravimą į bendrą kliento veiklą.

Be minėtų paslaugų mūsų klientai Lietuvoje naudojasi atskirai teikiamomis testavimo, testavimo valdymo, konsultavimo paslaugomis.

Pasitelkę informacines technologijas, siūlome sprendimus, kurie padeda klientams tobulėti. Dirbdami apjungiame pažangiausias rinkoje esančias technologijas, savo tarptautinę patirtį ir žinias.

Norite sužinoti daugiau? Susisiekite!

Dalintis: