Žengiate į skaitmeninę naujos kartos energetikos paslaugų erdvę? Galime Jums padėti.

„Tieto“ yra didžiausi IT paslaugų teikėjai energetikos ir komunalinių paslaugų srityse Šiaurės šalyse. Pavyzdžiui, kas trečias energetikos įmonių klientas Suomijoje, Norvegijoje ir Švedijoje ir beveik kiekvienas Latvijoje gauna sąskaitas „Tieto“ sistemų pagalba. 

Esame pastebėję, kad informacinių technologijų sprendimai ir jų taikymo darbo specifika telekomunikacijų sektoriuje yra labai panašūs į energetikos bei komunalinių paslaugų sektoriaus specifiką.

Mūsų specialistai Lietuvoje turi daug patirties teikiant apskaitos ir tarifikavimo (angl. billing), klientų aptarnavimo, paslaugų automatizavimo ir tinklų valdymo sprendimus dirbdami tiek su Lietuvos, tiek su užsienio telekomunikacijų srities klientais. Mes ne tik kuriame bei diegiame naujas sistemas, bet ir prižiūrime ir tobuliname jau įdiegtus sprendimus, konsultuojame, klientui renkantis geriausius produktus ir sprendimus ateičiai.

Pasitelkę savo žinias bei geriausią „Tieto“ tarptautinę praktiką energetikos srityje, esame pasiruošę padėti elektros tiekimo bei kitoms komunalinių paslaugų įmonėms diegti novatoriškas paslaugas bei sukurti naują funkcionalumą. Susisiekite su mumis!