Kaip mes dirbame

Įgyvendinti klientų poreikius ir siekti maksimalaus rezultato padeda išskirtinis „Tieto“ veiklos modelis, kurio pagrindas – atidus įsigilinimas į konkrečių ūkio sektorių specifiką, integruoti IT sprendimai ir pasaulinė bendrovės patirtis, sukaupta dirbant su tūkstančiais klientų daugiau nei 20 šalių.

Kliento veiklos išmanymas

Mes įsiklausome į savo klientus ir siekiame numatyti jų poreikius. Kuriame ir laiku įgyvendiname sprendimus, visiškai paruoštus naudojimui Lietuvoje bei kitose šalyse. Kodėl? Nes manome, kad laikytis duoto žodžio yra nepaprastai svarbu.

Mūsų klientų IT sprendimams kurti dedikuojame komandas, kurios gerai pažįsta kliento sritį ir yra sukaupusios specifinės tam reikiamos patirties. Lietuvoje daugiausiai dirbame su telekomunikacijų, energetikos, finansinių paslaugųviešojo sektoriaus įmonėmis ir organizacijomis.

Pirmiausia vartotojas

Didelį dėmesį skiriame sprendimo dizainui ir jo pritaikymui vartotojui (usability). Kiekvienam projektui renkamės tinkamiausius metodus, pavyzdžiui Agile, taikome pažangias praktikas, tokias kaip pritaikymo testavimas, kortelių metodas, testavimu grįstas kūrimas (TDD), programavimas poroje ir pan.

Integruoti sprendimai

„Tieto“ siekia išspręsti visus IT iššūkius, su kuriais susiduria klientai. Mūsų paslaugos apima IT valdymą, konsultavimą ir sistemų integravimą, naujų sprendimų ir produktų vystymą.

Inovacijos

Mūsų produktų kūrimo padalinys, kurio veikla plėtojama pasauliniu mastu, daug dėmesio skiria inovacijų projektavimui, dizainui, programavimui, vystymui bei priežiūrai. Taip pat kuriame pažangius sprendimus, paremtus debesų kompiuterijos technologijomis, mobiliuosius sprendimus. Klientai Lietuvoje gali naudotis visomis naujausiomis „Tieto“ technologijomis bei sprendimais.

Bendradarbiavimas su verslo lyderiais

Mes siekiame pateikti klientui vientisą sprendimą, o ne tik jo dalį. Todėl bendradarbiaujame su tokiomis pasaulinėmis technologijų lyderėmis kaip „EMC“, „IBM“, „Microsoft“, „Oracle“ bei „SAP“. Dirbdami kartu galime pasiūlyti dar geresnius sprendimus.

Share