Faina vieta dirbti

Bendrauti ir tobulėti

Gerai nudirbtus darbus, pažymime ypatingai :) Komanda pasirenka, kas jos nariams vertingiausia: premija, komandinis renginys, o gal bendra kelionė? Mes patys sprendžiame, kokios darbo vietos norime, kokių priemonių trūksta, kuriame mūsų renginių idėjas ir formatą.

Padedame įgyvendint svajones – jei turi mėgstamą hobį ar domėjimosi sritį, pasidalink! Tokiu būdu išbandome įvairiausias veiklas: jogos pamokas, akių mankštos pratimus, stalo žaidimų vakarus, šokius. Kasmetiniame renginyje „Nekonferencija“ dalinamės patirtimi tiek apie meditacijos praktiką, įspūdingas keliones, tiek apie kaulų čiulpų donorystę, sveiką mitybą bei daugybę kitų įdomių ir svarbių dalykų. 

Skatiname darbuotojų sveiką gyvenseną ir sportinę veiklą. Mums rūpi darbuotojų sveikata, todėl esame juos papildomai apdraudę sveikatos draudimu. Svarbu paminėti ir beveik profesionalias futbolo, krepšinio, kinekto, bėgimo, stalo futbolo ir teniso komandas :)

Mokymai, sertifikatai, pasaulinės ar vietinės konferencijos – kiekvieno darbuotojo atsakomybė. Dalijamės žiniomis viduje ir tarp kitų įmonių. Vertingiausius atradimus aptariame su „Tieto” kolegomis iš Baltijos šalių kasmetinėje „Baltic Networking konferencijoje“. Auginame jaunąją kartą ir labai džiaugiamės jau virš 5 metų organizuojama IT talentų programa „Mėnuo su IT“ :)

Share