IT sistemų kūrimas

Kuriame pažangius sprendimus, skirtus valdyti jūsų verslui. Vadovaujamės moderniomis metodologijomis ir patikrintomis praktikomis, didelį dėmesį skiriame paties sprendimo koncepcijai, verslo ir galutinių naudotojų reikmėms.

Kiekvienas sutiksite, kad malonu naudotis gerai ir patraukliai sukurta paslauga ar programa. Apgalvotai ir išmaniai sukurtas sprendimas taupo jūsų laiką, nervus, leidžia išvengti bereikalingos rizikos ir padeda sklandžiai pasiekti tikslą. Dažnai paslaugos koncepcija ir dizainas lemia ne tik vartotojo pasitenkinimą, bet ir visos paslaugos, o kartais net ir verslo sėkmę. 

Apjungiame naudotojų poreikius, verslo tikslus ir technologijas

Kokias verslo problemas padės išspręsti kuriama IT sistema? Kas ja naudosis? Kokiose situacijose ir kodėl? Tai klausimai, į kuriuos pirmiausiai atsakome kartu su klientais, išanalizavę vartotojų reikmes, naudojimo kontekstą ir susijusias sistemas.

Tik tuomet kuriame paslaugos koncepciją, ją tikriname, konstruojame sprendimą ir jį įgyvendiname. Taip pat pasirūpiname, kad sukurta IT paslauga būtų tinkamai integruota į jau esamas IT sistemas.

Taikome Agile praktikas

Daugelyje vykdomų projektų taikome Agile praktikas. Paslaugą kuriame etapais, vieną po kito įgyvendiname svarbiausius kliento poreikius ir kūrimo eigoje tikriname sprendimus kartu su klientu ir naudotojais. Tokiu būdu užtikriname reikiamų pokyčių ir korekcijų įgyvendinimą laiku, o galutinis rezultatas atitinka realius kliento lūkesčius.

Ką apima sistemų kūrimas?

„Tieto Lietuva“ kuriami sprendimai apima platų technologijų spektrą, kuriame dominuoja „Java“ ir atviro kodo technologijos, „Microsoft“ technologijos, sistemų testavimas ir IT konsultacijos.

Kurdami programas laikomės aukštų kokybės standartų ir siekiame, kad programa ne tik atliktų tam tikras funkcijas, bet ir būtų patogi bei patraukli jūsų klientams, darbuotojams, partneriams.

Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau!

Share