Sprendimai

Pateikiame keletą sprendimų pavyzdžių, kuriuos galime pritaikyti ir įgyvendinti jūsų organizacijoje.

Viešųjų renginių portalas

Sprendimas leidžia patogiai publikuoti tekstinę, vaizdinę, video ir audio informaciją, taip pat įtraukia lankytojus dalintis savo įspūdžiais, nuomonėmis, komentarais, nuotraukomis ir video medžiaga. Tai paprastas ir lengvai pritaikomas sprendimas savivaldybėms, seniūnijoms ar kitoms viešuosius nemokamus renginius organizuojančioms institucijoms.

Komunikacijos portalas

Tai portalas, leidžiantis dalintis informacija su visuomene, įtraukti piliečius į informacijos sklaidos procesą, organizuoti grįžtamąjį ryšį iš piliečių. Tai ideali komunikavimo priemonė visuomeninėms bei valstybinėms organizacijoms bei institucijoms. Portalą sudaro trys dalys: e. Demokratija, e. Valdžia ir e. Augimas.

Bilietų pirkimų sistema „Mano bilietas”

Sistema apima informacijos apie renginius platinimą interneto portale bei mobiliojoje aplikacijoje.  Sistema suteikia galimybes organizatoriams lanksčiai valdyti produkto bilietų kainas, gauti informaciją apie nupirktus bei panaudotus bilietus, taip pat naudojant mobiliąją patikros aplikaciją patikrinti bilietus prieš suteikiant klientui paslaugas. Pirkėjas gali peržiūrėti renginių sąrašą, įsigyti bilietus tiek internetiniame portale, tiek mobiliuoju telefonu, užsisakyti priminimus apie įsigytus bilietus. 

Rinkimų informavimo sistema

Universalus sprendimas, tinkamas įvairiems rinkimams valdyti. Sistema apima informacijos apie kandidatus pateikimą ir valdymą, rinkimų rezultatų apskaitą bei patvirtinimą, reikalingų ataskaitų generavimą. Šis sprendimas pasižymi aukštu saugumo lygiu bei patikimumu, lengvai konfigūruojamomis rinkimų taisyklėmis, integracija su mobiliomis technologijomis (pvz. rinkėjų registracijai ir pan.). 

Verslo ir tinklo valdymo sistema kabelinių TV operatoriams

Sprendimas apima įvairiapusį klientų valdymą, paslaugų, produktų ir akcijų sukūrimą bei verslo procesų automatizavimą. Sistema leidžia sujungti verslo informaciją su tinklo teikiamomis paslaugomis bei kita informacija, taip pat proaktyviai ir nuolat stebėti bei apskaityti esamus telekomunikacijų resursus, lengvai diegti naujus tinklus, tinklo elementus, paslaugas ir kitus būtinus sprendimus. Sprendimas sukurtas Microsoft CRM dynamics pagrindu, panaudojant pažangias atviro kodo sistemas.

 

Verslo valdymo sistema vidutinio dydžio telekomunikacijų operatoriams

Sprendimas, skirtas vidutinio dydžio telekomunikacijų operatoriams, apimantis visus pagrindinius verslo procesus – nuo klientų valdymo iki bilingo. Sistema pasižymi tokiomis inovatyviomis funkcijomis kaip galimybe konfigūruoti įvairias paslaugų ir nuolaidų taikymo kombinacijas, automatiniu paslaugų užsakymų apdorojimu, centralizuotu paslaugų katalogu visoms verslo valdymo sistemoms, lengva integracija su kitomis įmonėje naudojamomis ir išorinėmis IT sistemomis, kaip pvz. bankinės mokėjimo sistemos.

 

Share