Transform your business with our cloud solution

recharge_your_energy_business.jpg

Žengiate į skaitmeninę naujos kartos energetikos paslaugų erdvę? Galime Jums padėti.

Nuolat besikeičianti rinkla ir naujos technologijos verčia energetikos sektoriaus kompanijas prisitaikyti prie naujos verslo aplinkos. Konkurencingumo raktas - kritinių verslo procesų automatizavimas.

„Tieto“ yra didžiausia IT paslaugų teikėja energetikos ir komunalinių paslaugų srityse Šiaurės šalyse. Pavyzdžiui, kas trečias energetikos įmonių klientas Suomijoje, Norvegijoje ir Švedijoje ir beveik kiekvienas Latvijoje gauna sąskaitas „Tieto“ sistemų pagalba. 

Esame pastebėję, kad informacinių technologijų sprendimai ir jų taikymo darbo specifika telekomunikacijų sektoriuje yra labai panašūs į energetikos bei komunalinių paslaugų sektoriaus specifiką.

Mūsų specialistai Lietuvoje turi daug patirties teikiant apskaitos ir tarifikavimo (angl. billing), klientų aptarnavimo, paslaugų automatizavimo ir tinklų valdymo sprendimus dirbdami tiek su Lietuvos, tiek su užsienio telekomunikacijų srities klientais. Mes ne tik kuriame bei diegiame naujas sistemas, bet ir prižiūrime ir tobuliname jau įdiegtus sprendimus, konsultuojame, klientui renkantis geriausius produktus ir sprendimus ateičiai.

Pasitelkę savo žinias bei geriausią „Tieto“ tarptautinę praktiką energetikos srityje, esame pasiruošę padėti elektros tiekimo bei kitoms komunalinių paslaugų įmonėms diegti novatoriškas paslaugas bei sukurti naują funkcionalumą. Susisiekite su mumis!