Žiūrime į Fintech pro padidinamąjį stiklą: kuriame ateities sprendimus!

Solidžiausios finansų, draudimo bendrovės ir bankai pasitiki „Tieto Lietuva“ kaip IT partneriu, nes mes kalbame Jūsų kalba. Esame pirmaujanti paslaugų teikėja finansinio sektoriaus klientams Šiaurės šalyse, teikiame platų paslaugų ir sprendimų spektrą. 

Teikiame pasaulyje pripažinto Tieto produkto „CardSuite“ mokėjimo kortelių valdymo paslaugą bei e. sąskaitų sprendimą, automatizuojantį sąskaitų valdymo procesus.

Investuodami į naujas finansines technologijas didiname bendrovės indėlį į Fintech plėtrą Lietuvoje. Nuo 2015 metų dalyvaujame blockchain technologijos tyrime, kuriame naujus mokėjimo sprendimus bei siūlome savo Klientams vitualios bankininkystės ir 'banking as a service' paslaugas. 2016 metais įžengėme į momentinių mokėjimų rinką su „Tieto Lietuva” sprendimu tPay. 

Turime virš dešimties metų patirtį teikiant testavimo paslaugas finansiniame sektoriuje. Sėkmingai dirbame Lietuvos ir tarptautiniuose projektuose mokėjimų, mokėjimo kortelių, einamųjų sąskaitų, indėlių, e-kanalų srityse. Didžiuojamės kartu įgyvendindami SEB, DnB, Nordea, Nasdaq ir kitų finansinių institucijų strateginius sprendimus. Apie mūsų teikiamas testavimo paslaugas skaitykite daugiau.

Puikiai išmanydami sektoriaus specifiką ir remdamiesi pasauline patirtimi, kuriame apčiuopiamą vertę ir padedame plėtoti Jūsų verslą. Esame pasiruošę pristatyti ir sklandžiai įgyvendinti Jūsų poreikius. Susisiekite su mumis