Edukaciniai projektai

„Tech City“

techcity_nariai.jpg

Esame „Tech City“ asociacijos nare nuo pat jos įsikūrimo, nes mums svarbu IT technologijų pažanga Lietuvoje. Siekiame būti aktyvia bendrove ne tik savo verslo sferoje, bet ir bendruomenės kūrime, IT edukacijoje. Norime, kad mūsų šalyje išaugtų puikūs IT specialistai, kurie savo profesionalius įgūdžius galėtų sėkmingai pritaikyti dirbdami IT bendrovėse.

„Tech City“ – technologinių įmonių asociacija, kuri siekia suburti ir ugdyti IT talentus bei kelti asociacijos įmonių specialistų kompetencijas. Kartu įgyvendiname kitus asociacijos vykdomus projektus:

  • „IT kitaip“  – tai viena iš „Tech City“ veiklų, kuria siekiame, kad Lietuvos moksleiviai įvairiapusiškai tobulėtų IT srityje. Internetu transliuojamos e. pamokos  9–12 klasių mokiniams, jiems kiekvieną mėnesį yra pristatomos dvi teorijos ir praktikos e. pamokos. 
     
  •  IT akademija – tai „Infobalt“ ir „Tech City“ kartu su kitomis IT kompanijomis įgyvendinamas projektas. Jo pagalba siekiame suteikti visiems, siekiantiems naujos kvalifikacijos ir galimybių: įgyti vieną paklausiausių specialybių, įsijungti į įdomią ir dinamišką veiklą, išmokti programavimo pagrindų ir pradėti dirbti realiuose projektuose, pradėti naują profesinę karjerą.

Daugiau: http://techcity.lt

 

 „Mėnuo su IT“

„Mėnuo su IT“ – tai „Tieto Lietuva“ organizuojama programa IT studentams ir jauniesiems IT profesionalams, ji skirta atrasti ir ugdyti perspektyvius IT talentus. Nuo 2012-ųjų metų vykdome šią programą kartą per metus. Siekiame ne tik perduoti turimą kompetenciją IT srityje, bet ir lavinti bendravimą, argumentaciją, gebėjimą dirbti komandoje ir tapti tikru IT lyderiu.

Daugiau: http://www.tieto.lt/pagrindines-temos/menuo-su-it/

Share