Kitos iniciatyvos

„Vaikų svajonės“

vaiku_svajones.jpgDalyvaujame socialiniame projekte „Vaikų svajonės”, nes norime suteikti galimybę socialinės rizikos šeimose augančių vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms. Siekiame kuo daugiau prisidėti prie sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajonių išsipildymo ir pilietiškos bei neabejingos visuomenės kūrimo.

Daugiau: http://vaikusvajones.lt/apie-projekta

 

Dienos centras „Šviesa"

untitled.pngRemiame neįgaliųjų dienos centrą „Šviesa“, nes mums rūpi visapusiška visuomenės gerovė ir likimo nuskriaustųjų – neįgaliųjų – integracija į visuomenę. Dienos centro lankytojų sukurti keramikiniai angeliukai nutūpė mūsų bei mūsų partnerių ir klientų biuruose, skleisdami šilumą ir ragindami dalintis gerumu. 

 

Kraujo donorystės akcija

Dovanojame kraujo neatlyginamai ir mažiausiai porą kartų per metus dalyvaujame kraujo donorystės akcijose. Kiekvieno donoro kraujas gali išgelbėti tris gyvybes ir tai mums rūpi!

Daugiau: http://www.kraujodonoryste.lt/page/neatlygintina-donoryste

 

„Žaliasis protokolas“

Mums rūpi aplinkosauga: savo darbo vietoje rūšiuojame šiukšles ir siekiame taupyti elektros energiją. Esame bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) inicijuoto projekto „Žaliasis protokolas“, skatinančio racionaliau vartoti energiją, tausoti aplinką ir skatinti tai daryti aplinkinius, nare. Kuo efektyviau vartoti elektros energiją ir pasirinkti kuo racionalesnius sprendimus siekiame nuo pat mūsų veiklos pradžios Lietuvoje.

Daugiau: http://tiekkiekreikia.lt/apie-mus/

Share