Kurkime sumanesnį pasaulį, pasitelkdami IBM technologijas

„Tieto” ir IBM siūlo Jums gerai išvystytas sumanias technologijas, atsižvelgiant į Jūsų verslo poreikius.

„Tieto” ir IBM partnerystė tęsiasi daugiau nei 20 metų. Šiaurės šalyse „Tieto” turi „Premium IBM Business Partner“, o Lietuvoje ‒ „Advanced IBM Business Partner“ statusą. 2010 m. „Tieto Lietuva” buvo pripažinta greičiausiai augančiu IBM partneriu programinės įrangos kategorijoje.

„Tieto“ ir IBM siūlo sprendimus, kurie pritaikyti Jūsų verslo problemoms spręsti konkrečiame segmente ar rinkoje. Mūsų partnerystė pagrįsta orientacija į išmatuojamus rezultatus, o pastangos jų siekti suteikia pridėtinės vertės Jūsų verslui.

Lietuvoje siūlome šias paslaugas:

„Tieto Card suite” sprendimas

„Card Suite” skirtas stambioms finansinėms institucijoms ir tarnauja kaip patikima platforma vystyti ir prižiūrėti mokėjimo kortelių verslą. Sprendimas, kurio pagrindas – IBM „Power” platforma, padeda saugiai ir greitai apdoroti dideles su banko transakcijomis susijusių duomenų apimtis.

Testavimo įrankiai (TTAAS) 

Šis lankstus, efektyvus sprendimas apima visus reikiamus įrankius bei testavimo paslaugas ir nereikalauja jokių papildomų investicijų į nuosavą testavimo aplinką ar programinę įrangą. Jo pagrindas – „IBM Rational Quality Manager“ programinė įranga.

 

Share