Skaitmeninės paslaugos efektyvesniam bendravimui

Darbas tampa žymiai paprastesnis, kai verslo ir klientų informaciją galite pasiekti lengvai ir bet kada. „Microsoft“ įrankiai ir „Tieto“ kompetencija skirtinguose segmentuose užtikrina aukščiausio lygio paslaugas ir puikius rezultatus kiekviename iš mūsų aptarnaujamų verslo sektorių.

„Tieto“ – pripažintas „Microsoft“ auksinių kompetencijų partneris („Gold Competency Partner“). Be to, ši kompanija pasirinko „Tieto“ būti vienu iš keleto pasaulinių partnerių, teikiančių verslo produktyvumo sprendimus, pagrįstus „debesų“ kompiuterija („Business Productivity Private Cloud“).

Mūsų bendrovėje dirba 3450 „Microsoft“ ekspertų, turinčių per tūkstantį „Microsoft“ sertifikatų. Taip pat „Tieto“ žinias ir patirtį patvirtina net 14 sertifikuotų kompetencijų, kuriomis galime pasitarnauti Jūsų verslui: 

Lietuvoje teikiame šiuos sprendimus:

  • „Ateities biuro” intraneto; 
  • vieningos komunikacijos (angl. unified communications);
  • vartotojų aptarnavimo (daugiaterpių paslaugų projektavimo, savitarnos kanalų, vartotojų aptarnavimo procesų optimizavimo, bendravimo su klientais valdymo);
  • verslo analitikos ir ryšių su klientais valdymo (CRM);
  • mobiliuosius sprendimus.

Patirtimi grįsta partnerystė

 „Tieto“ ir „Microsoft“ partnerystė ‒ tai 15 metų glaudaus bendradarbiavimo, kuriant bendrus specializuotus sprendimus. Kartu kuriamų naujos kartos skaitmeninių paslaugų pagrindas ‒ bendradarbiavimas ir išsamus kliento poreikių supratimas, kai kiekvienas procesas paverčiamas verslo procesu. 

 

Share