Ryšių su klientais valdymas (CRM)

Efektyviai valdykite Jūsų bendrovės ryšius su esamais ir potencialiais klientais, sekite bei tarpusavyje derinkite pardavimų, rinkodaros ir kitus procesus. CRM sistemoje sujungtos funkcijos leis juos automatizuoti ir taip ženkliai sumažinti veiklos kaštus, didinti efektyvumą ir priimti tikslesnius sprendimus.

Padėsime įgyvendinti CRM sprendimą Jūsų įmonėje

Galimybių studija. Padėsime Jums atsakyti į pagrindinį klausimą – ar Jūsų organizacijai prasminga diegtis CRM sistemą, ar ji tam pasiruošusi, ar sistema atneš naudą, kokia ji bus.

Konsultacijos dėl procesų. Suteiksime konsultacijas, susijusias su CRM procesų projektavimu, aprašymu, integravimu su kitais Jūsų įmonės procesais. Esame sukaupę patirties įvairiose verslo srityse, todėl padėsime pasirinkti tinkamiausią sprendimą.

Konsultacijos dėl technologijų. Mūsų CRM ekspertai padės palyginti įvairių gamintojų siūlomus programinius sprendimus ir pasirinkti Jums naudingiausią variantą.

CRM sistemos diegimas ir vystymas. Kompetentinga ir patyrusi specialistų komanda įdiegs ir pritaikys pasirinktą CRM sprendimą.

CRM sistemos integracija su Jūsų verslo valdymo sistemomis. Integruosime sistemas, saugiai perkelsime duomenis, suteiksime testavimo ir kokybės užtikrinimo paslaugas.

Ilgametė patirtis leidžia „Tieto“ įgyvendinti net labai sudėtingus ryšių su klientais valdymo sistemų projektus. Pavyzdžiui, vienoje Lietuvos telekomunikacijų bendrovėje įgyvendintas didžiausias „Microsoft Dynamics CRM“ sistemos diegimas Baltijos šalyse. Šia sistema kasdien naudojasi keli šimtai bendrovės darbuotojų, kurie aptarnauja tūkstančius verslo klientų.

„Microsoft Dynamics CRM"

Kaip vieną iš lengviausiai pritaikomų ir plečiamų sprendimų rekomenduojame „Microsoft Dynamics CRM“. 

Turime stiprią „Microsoft Dynamics CRM" sertifikuotų specialistų komandą Lietuvoje bei galimybę pasinaudoti tarptautinės „Tieto“ grupės ekspertų pagalba. Esame įgiję pasaulinį „Microsoft“ auksinio sertifikuoto partnerio („Microsoft Gold Certified Partner“) statusą.

Pasitelkę novatorišką „Microsoft Dynamics CRM" sprendimą, gilias „Tieto“ verslo žinias bei dėmesį klientui, galime padėti įgyvendinti Jūsų verslo tikslus bei didinti augimą ir efektyvumą.
Pamatykite, kaip veikia ir kokius privalumus suteikia šis sprendimas.

Susisiekite su mumis dėl sprendimo demonstracijos Jūsų įmonėje.

 

microsoft_dynamics_logo.jpg
Share